Styrelse


Styrelsen för Lions Cancerfond Väst

Vid distriktsmötet den 21 april 2018 utsågs nedanstående styrelse:

Roll Namn Klubb till E-mail
Lar Ersmarker Ordförande Lars Ersmarker Lions Club Skövde 2020-06-30 E-mail: ordf@lionscancerfond.se Tel.: 0706 087 184
M_Eiserman-Wikström_Annette Sekreterare Anette Eiserman-Wikström Lions Club Mölndal 2020-06-30 E-mail: annette@lionscancerfond.se
Lars Brorsson Kassör Lars Brorsson Lions Club Falköping 2019-06-30 E-mail: kassor@lionscancerfond.se
LArs-Goran-L-beskuren-liten Ledamot Lars-Göran Larsson Lions Club Lerum 2019-06-30 E-mail: lars-goran@lionscancerfond.se
Lothar_Schelp ny beskuren Ledamot Lothar Schelp Lions Club Skövde/Ryd 2019-06-30 E-mail: lothar@lionscancerfond.se
Ledamot Tomas Mannerås Lions Club Göteborg Gothia 2020-06-30 E-mail: tomas@lionscancerfond.se
Per Blomstrand Ledamot/webbmaster Per Blomstrand Lions Club Uddevalla 2019-06-30 E-mail: webbmaster@lionscancerfond.se
Inge Hävner  Suppleant Inge Hävner Lions Club Mariestad 2019-06-30 E-mail: inge@lionscancerfond.se
Suppleant Said Blomqvist Lions Club Göteborg Tuve/Säve 2019-06-30 E-mail: said@lionscancerfond.se
Medhjälpare  
Lena Älveborn Larsson Lions Club Hindås E-mail Lena@lionscancerfond.se
Britt-Marie Larsen Lions Club Hindås E-mail britt-marie@lionscancerfond.se
Britt Morell Lions Club Orust E-mail: britt@lionscancerfond.se
Eva Iseteg Lions Club Orust E-mail: eva@lionscancerfond.se
Thomas Siesing Lions Club Hindås E-mail: thomas@lionscancerfond.se